Analist: Bu Üç Altcoin Kısa Sürede Büyük Kazançlar Elde Edecek!

Merhabalar,

Kripto piyasası son 24 saat içinde bir umut ışığı gördü. Piyasa, önemli kayıpların olduğu bir devrin akabinde üst istikametli bir değişimi işaret etti. CryptoBusy tahlil kanalına nazaran, bu hafif toparlanma, yatırımcılara büyük potansiyele sahip birkaç altcoin projesini indirimli olarak satın almasına imkanı sunuyor. Analist, üç altcoin projesinin önümüzdeki birkaç hafta içinde büyük karlar elde edeceğini öngörüyor.

İlk sıradaki altcoin: Stacks (STX)

Piyasa pahası açısından en büyük 45. kripto projesi olan STX, son 24 saat içinde %5,43’lük bir yarar elde etmeyi başardı. Sonuç olarak, kriptonun fiyatı yazı sırasında 0,5669 dolar düzeyindeydi.

analist bu uc altcoin kisa surede buyuk kazanclar elde edecek 0 6EdKEwibSTX Fiyatı / Kaynak: CoinMarketCap

Ancak fiyattaki artışa birebir periyotta günlük süreç hacmindeki artış eşlik etmedi. STX’in son 24 saatteki toplam hacmi 67 milyon dolar civarındaydı. Bbu da evvelki 24 saatlik döngüdeki hacme kıyasla %6,11’lik bir düşüş manasına geliyordu. CryptoBusy’ye nazaran STX, orta vadeli aşağı istikametli bir fiyat kanalında süreç görüyor. Tahlil kanalının STX için kısa vadeli beklentiler konusunda heyecanlı olmasının nedeni, üstte bahsedilen fiyat kanalının altcoin’in fiyatını büyük bir dayanak ve direnç bölgesine zorlamış olması.

Sonuç olarak CryptoBusy, STX’in fiyatının yakında düşüş eğiliminden yükselişe geçeceğini öngörüyor. Bu yükseliş tezi, STX’in fiyatı 0,67 – 0,68 dolar civarında bir sonraki kilit direnç düzeyinin üzerine çıktığında teyit edilecek. STX bu düzeyin üzerine çıkarsa, analist altcoin için %75’lik bir yarar öngörüyor.

İkinci sırada Quant (QNT) geliyor

STX’e benzeri halde, QNT de gün içinde yarar elde etmeyi başardı. Bununla birlikte, QNT’nin fiyatı son 24 saat içinde %9 üzere kayda paha bir düşüş gösterdi. Bu da altcoin’in basın saatine nazaran 105,15 dolardan el değiştirmesine neden oldu.

analist bu uc altcoin kisa surede buyuk kazanclar elde edecek 1 FippKNagQNT fiyatı / Kaynak: CoinMarketCap

Kriptonun değerli fiyat artışına paralel olarak, QNT’nin süreç hacmi de gün içinde süratle yükseldi. Basın vaktinde, kripto için günlük süreç hacminin 67 milyon dolar olduğu iddia ediliyordu. Bu da gün içinde %362,87’lik büyük bir artış manasına geliyordu. CryptoBusy, tahlillerinde QNT’nin fiyatının yakında 165 dolara tırmanacağını öngörüyor. Lakin bu gerçekleşmeden evvel, QNT’nin fiyatındaki son artışın akabinde önümüzdeki birkaç gün içinde bir düzeltme yapmasını bekliyor.

CryptoBusy, altcoin fiyatının geri çekilmesi durumunda, üstte belirtilen 165 dolar amacına bir sonraki adımdan evvel 107 dolar civarına düşeceğini söylüyor. CryptoBusy’ye nazaran, önümüzdeki haftalarda bu yükseliş görünümünün teyidi, QNT’nin fiyatı 117,90 dolarlık direnç düzeyinin üzerine çıktığında olacak. Basın vaktinde altcoin, 105 dolara gerilediği içi analistin geri çekilme beklentisi gerçekleşmiş oldu.

Son sıradaki altcoin Litecoin (LTC)

Eski kripto Litecoin de CryptoBusy’nin son tahlilinde büyük potansiyele sahip bir altcoin’ler ortasına girdi. Geçtiğimiz 24 saat içinde, kripto da bir kar elde etmeyi başardı. Basın saatine nazaran, LTC’nin fiyatı son 24 saat içinde yükseldikten sonra 77,60 dolara ulaştı.

analist bu uc altcoin kisa surede buyuk kazanclar elde edecek 2 YkdisWJRLTC fiyatı / Kaynak: CoinMarketCap

Piyasa bedeli yaklaşık 5,673 milyar dolar olan LTC, CoinMarketCap’in piyasa pahasına nazaran en büyük kripto projeleri listesinde 12. sırada yer aldı. Bu, onu 5,814 milyar dolarlık kestirimi piyasa bedeli ile 11 numaradaki Polygon’un (MATIC) altına yerleştirdi. Bu ortada, Polkadot (DOT) yaklaşık 5,404 milyar dolarlık piyasa kıymetiyle 13. sırada yer aldı.

CryptoBusy’ye nazaran, LTC potansiyel olarak yakında büyük bir çıkışa girecek. Bu yükseliş tezi, ağın yarılanma olayına yalnızca 42 gün kalmış olmasıyla destekleniyor. Ayrıyeten, altcoin’in değerli bir dayanak ve direnç bölgesinde süreç gördüğünü belirtiyor. CryptoBusy, LTC’nin fiyatının önümüzdeki birkaç gün içinde kırılması durumunda 105 dolara kadar yükseleceğini öngörüyor. Bu yükseliş tezinin doğrulanması, LTC’nin fiyatı 79-80 dolar civarındaki direnç düzeyini aştığında olacak. Analiste nazaran, bu gerçekleşirse, LTC yatırımcıların %40+ yarar elde etmesi mümkün.

Makaledeki görüşler ve iddialar analiste ilişkin olup, mutlaka yatırım tavsiyesi değildir. Bu yüzden, Kriptokoin.com olarak, yatırım yapmadan evvel kesinlikle kendi araştırmanızı yapmanızı tavsiye ederiz.

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın