Bu Tahminler Herkesi Şaşırttı: Bitcoin Fiyatı 4 Ay İçinde…

Merhabalar,

Ünlü bir trader olan Credible Crypto çok farklı bir Bitcoin varsayımı yapıyor. Varsayımlar coşku dolu olduğunu belirtelim. Bakalım bu coşkulu iddialar ne vakit gerçekleşecek.

Bitcoin fiyatı tahminleri

Credible Crypto’ya nazaran Bitcoin, önümüzdeki dört ay içinde evvelki tepesi olan 69.000 doları aşma potansiyeline sahip. Bitcoin’in son periyottaki etkileyici performansı, Credible Crypto tarafından desteklenen güçlü bir momentum sergilemekte. Bitcoin’in evvelki parabolik ilerlemeleri, ivmenin katlanarak arttığı ve tepeye ulaştığı bir model izlemiş durumda. Bu sefer de Bitcoin, aylık vakit dilimlerinde başarılı bir halde takviye düzeylerini tekrar test etti. BTC 25.000 doların üzerine çıkarak yeni bir “parabolik ilerleme” için hazırlık yapıyor. Bu ilerlemeyi devam ettirmek için Bitcoin’in daha büyük yeşil aylık mumlar sergilemesi gerekmektedir.

bu tahminler herkesi sasirtti bitcoin fiyati 4 ay icinde 0 PUWuSEfu

Credible Crypto, mevcut piyasa şartlarının tahliline dayanarak, Ekim ayının Bitcoin’in tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine ulaşması için mantıklı bir varsayım olduğunu öne sürmekte. Bu kestirim, genişleme başladığında Bitcoin’in aylık 10.000 dolardan daha büyük fiyat hareketleri göstermesi beklentisine dayanmakta. Şayet bu parabolik ilerleme devam ederse, mevcut düzeyler ile evvelki tüm vakitlerin en yüksek düzeyi ortasındaki 40.000 dolarlık farkın birkaç ay içinde kapatılması mümkün olacak.

Belirsizlik, optimistlik ve Bitcoin spot fiyat ETF’lerine düzenleyici zorluklar

Bitcoin’in geleceği konusunda birçok yatırımcı optimist durumda. Fakat Bitcoin spot fiyat ETF’lerinin ABD düzenleyici kurumları tarafından onaylanmasına ait telaşlar devam ediyor. QCP Capital üzere ticaret firmaları, düzenleyici nezaretin mevcut yapısının büyük oyuncuların spot ETF’ler için yakın vadeli onay almasını zorlaştırdığı ikazında bulunmakta. SEC’in son devirdeki aksiyonları, bilhassa önde gelen borsalara karşı açtığı davalar kelam konusu. Buna nazaran son gelişmeler spot ETF’lerin onaylanma muhtemelliğine dair kuşkuları artırmakta. SEC Lideri Gary Gensler’in liderliği ise durumu daha da karmaşık hale getirmektedir.

bu tahminler herkesi sasirtti bitcoin fiyati 4 ay icinde 1 skaNk37A

Bitcoin’in son fiyat artışının akabinde piyasa analistleri, potansiyel bir küçük düzeltme beklentisi içinde. Bu düzeltme, long durumlar için uygun giriş noktaları sağlıyor. Fakat fiyatın muhtemelen 28.500 dolar düzeyine kadar gerileme mümkünlüğü var. Önde gelen kripto analisti Michael van de Poppe, bu düzeyin long konumlar için bir fırsat olarak görülebileceğini vurgulamakta. Fakat, spot ETF’lerin SEC tarafından onaylanması, Bitcoin’in gelecekteki fiyat yörüngesinde değerli bir rol oynamakta. QCP Capital, SEC’in mevcut yapısı ve liderliğinin spot ETF’lerin yakın vadede onaylanma mümkünlüğünü azalttığını öne sürmektedir.

Bitcoin’in yakın devir görünümü ve potansiyel direnç seviyeleri

Bitcoin, 30.000 dolar eşiğini muvaffakiyetle aştı. Lakin yaklaşık 31.000 dolar civarında dirençle karşı karşıya. Boğalar durumlarını korudukça, bu direnç düzeyini aşma mümkünlüğü artacak. Bir atılım durumunda, BTC’nin fiyatının 32.421 dolar civarına gelme ihtimali var. Lakin, ayılar bu düzeye güçlü bir formda direnecek. Zira bu düzeyin korunamaması, değerli bir artışla sonuçlanarak 40.000 dolar düzeyine kadar gidebilir. Ayıların boğaları tuzağa düşürmek için fiyatı EMA20’nin altına çekmesi gerekmekte. Bu da long konumların likidasyonunu tetikleyebilir. Bu türlü bir senaryoda, 26.800 dolar ila 27.400 dolar ortasındaki dayanak düzeyi son derece değerli hale gelir.

bu tahminler herkesi sasirtti bitcoin fiyati 4 ay icinde 2 BGt2E8pB

Kriptokoin.com olarak sonuç itibariyle baktığımızda Bitcoin’in fiyat ivmesi, önümüzdeki dört ay içinde tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine ulaşma potansiyeline işaret etmekte. Buna nazaran Ekim ayı bu mevzuda speküle edilen bir dönüm noktası olabilir. Fakat yasal zorluklar ve spot ETF’lerin onaylanması üzere faktörler, Bitcoin’in gelecekteki performansını etkileyecektir. Yatırımcılar, potansiyel bir küçük düzeltme beklerken direnç düzeylerini yakından izlemeye devam etmekteler.

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın