Dershaneye gitmeden LGS’den 500 tam puan aldı! İşte Elif’in başarısının sırrı

Merhabalar,

Milli Eğitim Bakanlığı 2023 Liselere Geçiş İmtihanı 4 Haziran’da gerçekleştirilmişti. Bu açıklanan sonuçlar sonrası imtihanda dereceye giren isimlerde belirli oldu. Ankara Tevfik İleri İmam Hatip Lisesi’nin 2 öğrencisi de imtihandan 500 tam puan aldı. Dershaneye gitmeden 500 tam puan alarak birincilik muvaffakiyetini elde eden öğrencilerden Elif Buse Kemerkaya, Medya Ankara mikrofonlarına konuştu.

dershaneye gitmeden lgsden 500 tam puan aldi iste elifin basarisinin sirri 0 2ODdyTwD

“DENEMELER YARARLI OLDU”

Okuluna ve ailesine takviyelerinden ötürü teşekkür eden Kemerkaya, “Okulda 2 hafta da bir deneme oluyorduk ders çalışan öğrenciler için yararlı oldu” dedi.

dershaneye gitmeden lgsden 500 tam puan aldi iste elifin basarisinin sirri 1 BZ3apAAX

“OKUL SONRASI 3-4 SAAT ÇALIŞIYORDUM”

“Başarıya ulaşmak için kaç saat çalışmak gerekiyor?” sorusuna cevap veren Kemerkaya, “Ben okuldan geldikten sonra 3-4 saat çalışıyordum. Okulda da çalıştığım için kâfi oluyordu. Dershaneye dahi gitmeme gerek kalmadı, okulun sunduğu kurslar, etütler ve denemeler sayesinde daha verimli çalışabildim.” sözlerini kullandı.

dershaneye gitmeden lgsden 500 tam puan aldi iste elifin basarisinin sirri 2 2Ocj9HOj

“BU SENEDE 1’LER TEVFİK İLERİDEN”

Ankara Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Kadir Çırakoğlu “Biz bir aileyiz ve bu şiarla çalıştığımız için muvaffakiyete ulaştığını aktardı. Okul çok esaslı bir okul ve okul aile birliği süratli tahlil üreterek öğrencilere yardım ediyorlar. Öğrenciler dışarda eğitim almadan tüm gereksinimlere burada ulaşabilsin istiyoruz ve bunun için çalışıyoruz. MİHVAK Vakfı Sinan Aksu’ya teşekkür ediyoruz” dedi.

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın