Harry ve Meghan en büyük modaevlerinden birinin yüzü olacak iddiası: Yüz milyonlarca dolarlık bir imparatorluk kuracaklar!

Merhabalar,

ABD’YE GİTTİLER LAKİN ARADIKLARINI BULAMADILAR

2020’den yani Amerika’ya gittiklerinden beri kraliyet ailesiyle atışmaları yüzünden topa tutulan ve popülaritelerini kaybetmeye başlayan Harry ve Meghan’ın daha büyük kaygıları olduğu ortaya çıktı. İlgi, unvan, lüks içinde bir ömür, havadan gelen çokça para ve elbette tüm bunlarla birlikte gelen kaygıları istemiyoruz diyerek İngiltere’den taşınan çift ABD’de de çok farklı bir yaşantı sürdüremedi. Şimdi.

harry ve meghan en buyuk modaevlerinden birinin yuzu olacak iddiasi yuz milyonlarca dolarlik bir pfiE4jic

Harry ve Meghan’ın Spotify’la yaptkları muahedeyi kaybetmeleri çiftin mali drumunu tartışmaya açtı: ABD’de lüks bir hayat süren eski kraliyet ailesi üyesi ikilinin para kaynakları ise kâfi değil

Kitap mutabakatları yapan çift bilhassa Harry’nin yazdığı Spare (Yedek) isimli kitapla yarar sağladı. “Harry & Meghan” ismindeki, hayatlarını ve bu hayatın zorluklarını anlatan belgesel de dünyanın en büyük dijital platformu tarafından yayınlandı. Bu mutabakat da çift için kârlı oldu. Fakat Spotify’la yapılan mutabakatın, şirketin memnuniyetsizliği yüzünden bozulması yüzünden 25 milyon dolarların tamamını alamayacak çift bozguna uğradı.

harry ve meghan en buyuk modaevlerinden birinin yuzu olacak iddiasi yuz milyonlarca dolarlik bir URHiL4Rb

Çiftin uzun müddettir her özel günde, davette, aktiflikte Dior giymeyi tercih ettiği biliniyor

ÇOK PARAYA GEREKSİNİMLERİ VAR: HARCADIKLARI KADAR SÜRATLİ KAZANAMIYORLAR

80 milyon dolarlık belgesel muahedesinin da bu ortalar şirket tarafından “incelemeye alındığı” ortaya çıktı. Bu da muhtemel büyük bir kaybın habercisi olabilir. Üstelik Amerika’ya sarfiyat gitmez kendilerine Montecito’dan 14 milyon dolarlık bir malikane alan Harry ve Meghan bunu 9,5 milyon dolar konut kredisi çekerek yaptı. Üstelik mülkün yalnızca yıllık vergisi 141 bin dolardan fazla. Yalnızca güvenlik masrafı yılda 2 milyon doları bulan Harry ve Meghan çalışanı dadı, bahçıvan, seyahat masrafları hatta özel jet seyahatleri da içine katıldığında, çok büyük bir maddi yükün altına girmiş durumdalar.

harry ve meghan en buyuk modaevlerinden birinin yuzu olacak iddiasi yuz milyonlarca dolarlik bir UaJsbP8u

Archie’nin doğumu erdemine çekilen aile fotoğrafında Meghan Markle ve Dior kostümü

Yani soylu ve ünlü çiftimizin paraya gereksinimleri var. Mümkünse de biraz çabukça! İngiliz tabloidlerinin argümanına göreyse bu sıkıntılarına çoktan bir deva bulmuş olabilirler. Daily Mail gazetesinde yer alan habere nazaran Harry ve Meghan dünyanın en büyük modaevi Dior’la bir muahede imzalamanın eşiğinde olabilir. Ortada bu türlü bir muahedenin imzalandığına ya da imzalanacağına dair sağlam bir ispat yok.

DÜNYANIN EN BÜYÜK MODAEVİYLE MUTABAKAT MI GELİYOR?

Ancak kraliyet uzmanları, moda muharrirleri, internet blogger’ları ve magazin gazetecileri bu tezle ilgili ipuçlarının ortalıkta olduğunu ve yapılan iddiaların gerçeklik hissesinin yüksekliğinden dem vuruyor. Prens Harry ve Meghan Markle’ın yıllardır markayla sıkı bir bağı var. Bilhassa Meghan Markle kraliyet ailesinden kopmadan evvel tüm değerli günler ve davetlerde, halkın karşısına çıktığı neredeyse her seferinde Dior elbiseler, çantalar, şapkalar tercih etmesiyle tanındı.

harry ve meghan en buyuk modaevlerinden birinin yuzu olacak iddiasi yuz milyonlarca dolarlik bir NEeSdh5p

Harry de son vakitlerde Dio tercih etmeye başladı hatta marka onun taç giyme merasiminden bir fotoğrafını kullanıp “Kraliyeti giydiriyoruz” diyerek kendi reklamını da yaptı

Onun bu tercihi eşi Harry için de geçerli. Bilhassa de son günlerde Harry gündeme geldiği her değerli anda Dior ekip elbiselerle karşımıza çıktı. Örneğin katılıp katılmayacağı tartışmalar yaratan ve ailesinden kimse tarafından istenmediği babası Kral III. Charles’ın taç giyme merasiminde. Ya da İngiliz tabloidlerine açtığı özel hayatı taciz davalarına katılmak için İngiltere’ye gelişlerinde…

harry ve meghan en buyuk modaevlerinden birinin yuzu olacak iddiasi yuz milyonlarca dolarlik bir 9Jcj3FBH

Meghan Markle 2019’daki Fas seyahatinde yeniden Dior bir elbiseyle

“DIOR HARRY’Yİ KAÇIRMAK İSTEMEZ”

Markanın bu tercihten çok şad olduğu konuşuluyor. Şov dünyasının en ünlü isimlerini reklam yüzü yapan ve kampanyalarında kullanan Dior’un İngiltere kraliyet ailesinin prensi Harry ve onun Hollywood yıldızlığından prensesliğe terfi etmiş eşi Meghan Markle’ı reklam yüzü yapmak konusunda da istekli davranacağı aşikar. Dior aslında Harry’nin taç giyme törenindeki fotoğrafını toplumsal medya hesaplarından paylaşıp “Kraliyeti giydiriyoruz” ibaresiyle kullanmıştı.

harry ve meghan en buyuk modaevlerinden birinin yuzu olacak iddiasi yuz milyonlarca dolarlik bir qKXzrk8J

İstenmeyen gelin Elizabeth’in cenazesinde Alexander McQueen tasarımı bir elbise tercih etmiş lakin şapkasını yeniden Dior’dan seçmişti

Güzel, ünlü, oyuncu… Üstelik bu denkleme ekleyebileceği “prenseslik ve düşeslik” unvanları da var. Markayı daima giyerek zati yıllardır istekli elçiliğini yapıyor sayılır. Hem de yalnızca giysi değil kozmetik ve aksesuar eserleri için de biçilmiş kaftan. Yani Dior için Meghan Markle adeta kaçırılmayacak bir fırsat. İşte mevzunun uzmanlarının bu Dior muahedesi için “çok olası” yorumları yapması pek de temelsiz sayılmaz.

MEGHAN YILLARDIR DAİMA BU MARKAYI GİYİYOR: ZATİ YAZILI OLMAYAN BİR MUAHEDE MI VAR?

Hatta bunun çiftle marka ortasında, aslında tahminen de yıllardır devam eden ve yazılı olmayan bir birlik olduğu söyleyenler var. Bunun artık resmileşerek eserini hem Meghan hem de Harry’le başka farklı yapılacak mutabakatlar sayesinde on milyon dolarlarla söz edilecek büyük muahedeler yoluyla vereceği düşünülüyor.

harry ve meghan en buyuk modaevlerinden birinin yuzu olacak iddiasi yuz milyonlarca dolarlik bir NsKA3zem

Harry’nin geçen yıl BM’de yaptığı konuşma… Prens tekrar Dior bir ekip elbise giymişti

Bunun yakın gelecekte yaşanıp yaşanmayacağını birlikte göreceğiz. Lakin reklam ve pazarlama uzmanları Meghan Markle’ın marka bedelinin çok yüksek olduğu konusunda hemfikir. Meghan Markle’ın dünyanın en tesirli influencer’ı haline gelerek büyük bir imparatorluk kurabileceğini ve yüz milyon dolarlara hükmedebileceğini söylüyorlar. Yani marklarla mutabakatlar yapıp yalnızca bir Instagram gönderisi paylaşmak Meghan’a tek seferde 200 bin dolar kazandırabilir. Bunun 1 yılda nasıl paraya dönüşeceği de ortada.

harry ve meghan en buyuk modaevlerinden birinin yuzu olacak iddiasi yuz milyonlarca dolarlik bir Muy8V7MC

Çift şimdi İngiltere’den ayrılmadan evvel… Elbise elbette Dior’dan

MEGHAN MARKLE: DÜNYANIN EN DEĞERLİ INFLUENCER’INA DÖNÜŞEBİLİR

Bunun için Meghan Markle’ın tek yapması gereken aslında artık bir markaya dönüşen ismini hakikaten bir marka üzere kullanmaya başlaması. Bu da ona yüzmilyonlarca dolarak hükmeden bir imparatorluk olarak geri dönecek. Düşesse bu adımları çoktan atmış aslında. Meghan Merkle ABD’nin en büyük pazarlama uzmanlarından biri sayılan Victoria Jackson’la yakın arkadaş oldu. Victoria Jackson, şov dünyası ünlülerinin kozmetik markalarını devleştirmelerini sağlayan isim.

harry ve meghan en buyuk modaevlerinden birinin yuzu olacak iddiasi yuz milyonlarca dolarlik bir 6FgqHMNU

Meghan daha sade tercihler yapacağı vakit da markadan vazgeçmiyor

Victoria Jackson’ın kocası Bill Guthy’ye ilişkin Guthy-Renker ismindeki dev şirketi Jennifer Lopez ve Cindy Crawford üzere isimlerin kozmetik markalarını pazarlıyor; milyonlar kazanıyor ve kazandırıyor. Herkes Meghan Markle’ın kozmetik bölümünde tepeye tırmanmasını sağlayacak tek kişinin Victoria Jackson olduğunu biliyor. Meghan Markle 2014’te açtığı wellness, lifesytle ve tarz blogu “The Tig’i” 2017’de Prens Harry’le nişanlandığında kapatmıştı. Bu blogun marka tescili geçtiğimiz günlerde yenilendi. Bu da Meghan’ın haberde anlattığımız tıpta hazırlıklar içinde olduğuna delil gösterildi.

harry ve meghan en buyuk modaevlerinden birinin yuzu olacak iddiasi yuz milyonlarca dolarlik bir mJ9KCk5h

Meghan’ın hakikat muahedeleri yapması onu yüzmilyonlarca dolarla tabir edilecek büyük bir imparatorluğun sahibi yapabilir

DOĞRU MUTABAKATLARLA YÜZMİLYONLARCA DOLARLIK BİR İMPARATORLUK KURABİLİRLER

Tüm bu işleri yürütmek, markalarla temas kurmak, bağlantı ve temsil işlerini yürütmek için bir ajansa ve menajere gereksinimi olacak Meghan’ın bu bahisteki irtibatları da çoktan kurduğu argüman edildi. Haberlere nazaran Meghan Markle’ın yeni menajeri Ari Emanuel oldu. Ari Emanuel, William Morris Endeavour (WME) ismindeki Hollywood’un en büyük menajerlik şirketinin şefi. “Bu işin en iyisi” olarak bilinen WME mevzu “büyük şirketlerle anlaşmak ve para kanmak” olunca gidilecek birinci adreslerin başında geliyor.

harry ve meghan en buyuk modaevlerinden birinin yuzu olacak iddiasi yuz milyonlarca dolarlik bir SfPsGOMk

Meghan Markle’ın hem kendisi hem de kocası Harry için yapacağı yeni atılımların arkasında Victoria Jackson ve Ari Emanuel olacak

Birçok ünlü yıldızın yanında Sussex’lerin yakın arkadaşları Oprah Winfrey ve Tyler Perry’yi de temsil eden şirket Meghan’a şimdiden Spotify’da iptal edilen podcast’i için teklifler getirmeye başlamış. Hatta Meghan Markle ve Harry’ye çabucak her yerden teklif yağıyormuş. Ortadaysa tek bir pürüz var.

harry ve meghan en buyuk modaevlerinden birinin yuzu olacak iddiasi yuz milyonlarca dolarlik bir g8LEpVOM

Meghan Markle, Hollywood’un en büyük menajerlik ajansıyla muahede imzaladı

MEGHAN GEREKLİ MUAHEDELERİ ÇOKTAN YAPTI!

Uzmanlar Meghan Markle’ın ne istediğini bilen tutumu ve hırsı sayesinde bu işleri kotaracağından çok emin. Fakat yeniden uzmanların sözüne nazaran Harry bu hayatta eşi Meghan ve çocukları dışında neye inanır, ne yapar, ne düşünür kimse pek bilmiyor. Ve Meghan’ın istekleri onunkilerle çelişiyor olabilir. Harry yavaştan içine girmeye başladığı ABD ünlüler ve sosyete topluluğunda hâlâ “gözüne far ışığı gelmiş bir tavşan” üzere. Öte yandan Meghan’ın yeni menajeri Ari Emanuel de tam olarak bu kaygısı çözebilecek biri. Hatta bunu çözebilecek tahminen de tek kişi kabul ediliyor…

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın