İhanet hiç bu kadar acı olmamıştı: Aldatıldığımı babam yoğun bakımdayken öğrendim

Merhabalar,

46 yaşındaki dünyaca ünlü müzikçi Shakira ve 36 yaşındaki yetenekli futbolcu Gerard Pique, yıllar uzunluğu parmakla gösterilen bir aşk yaşadı, iki oğullarıyla birlikte memnun bir yuva kurdu. Birbirlerinin en büyük destekçisi ve memnunluk kaynağı oldular. Sonundaysa alışılagelmiş bir ihanet ve ayrılık öyküsünün kahramanlarına dönüştüler.

ihanet hic bu kadar aci olmamisti aldatildigimi babam yogun bakimdayken ogrendim 0 ejvBd3aY

Shakira ve Gerard Pique’nin 12 yıllık aşkı geçen yıl bitti: Fotoğraflarda Shakira’nın yerini Clara Chia aldı

Gerard Pique’nin Shakira’yı, yanında çalışan genç bir güzelle aldattığı ortaya çıktı. Çift yollarını ayırdı. Shakira iki oğlunu da yanına alıp Miami’ye taşındı, Pique ise sevgilisi Clara Chia ile yoluna devam etti. Güya ortada büyük palavralar, müthiş bir ihanet ve kırılan kalpler yokmuş üzere “Kimse hayatıma karışamaz, ben çok mutluyum” diyerek hakkında söylenen her şeye kulaklarını tıkadı.

ihanet hic bu kadar aci olmamisti aldatildigimi babam yogun bakimdayken ogrendim 1 V7UQG5g4

Gerard Pique, kimseye bir açıklama borçlu olmadığını savunuyor ve çocuklarının uygunluğu için sustuğunu ve hayatına devam ettiğini söylüyor

Ancak bu ayrılık Gerard Pique’nin istediği üzere sessizce yaşanıp bitmedi. Shakira, kendisine ihanet eden büyük aşkını bir intikam müziği yaparak “cezalandırdı”. Müzikte Pique ve genç sevgilisine demediğini bırakmadı. Bu aldatma olayının magazinin basınının iştahını kabartan ayrıntıları sayesinde müzikçi rekorlar kırdı ve dünya aylarca bu yaşananları konuşmaya devam etti.

ihanet hic bu kadar aci olmamisti aldatildigimi babam yogun bakimdayken ogrendim 2 Xmcv9uaD

Anne ve babası Shakira’nın hayattaki en büyük desteği… Yıldız müzikçi bilhassa babasıyla çok yakın bir ilgi içinde ve onun en uygun dostu ve sırdaşı olduğunu söylüyor

Kısa bir müddet evvel Gerard Pique’nin Clara Chia ile evlenme planları yaptığı ve yakında nişanlanacağı haberleri duyuldu. ABD’deki yeni hayatına yelken açan ve ismi ünlü Formula 1 pilotu Lewis Hamilton’la anılan Shakira ise epeydir bu mevzuda suskundu. Lakin yıldız müzikçinin People mecmuasının İspanya baskısına verdiği bomba röportaj bir kere daha ortalığı karıştırdı.

ihanet hic bu kadar aci olmamisti aldatildigimi babam yogun bakimdayken ogrendim 3 mFXsV42d

Shakira’nın 91 yaşındaki babası William Mebarak Chadid, son altı ayda COVID, iki kaza, bir zatürre ve beş ameliyat atlattı. Babasının düzgünleşme sürecinin çok yavaş ve kuvvetli olduğunu söyleyen Shakira annesinin gece gündüz onun yanından ayrılmadığını da anlattı

Shakira, Pique’nin ihanetini öğrendiğinde babası William Mebarak Chadid’in ağır bakımda olduğunu ve hayat savaşı verdiğini itiraf etti. “Babam düşerek ağır bir biçimde yaralandı ve hastaneye kaldırıldı. Her şey bir anda oldu. Yuvam dağılıyordu ve basın aracılığıyla babam ağır bakımdayken ihanete uğradığımı öğreniyordum.” diyen Shakira bu fecî günlerden sağ çıkabileceğine inanmadığını anlattı.

ihanet hic bu kadar aci olmamisti aldatildigimi babam yogun bakimdayken ogrendim 4

Shakira, her dertli durumda babasına koşup ondan yardım alıyordu: Hayatının en kuvvetli günlerinde, ihanet haberi gazetelere basıldığındaysa sevgili babası yopun bakımda ömür gayreti veriyordu

Babasıyla çok yakın bir ilgisi olan Sharika, hayatının en acı dolu günlerinde, hayatının temel direği olan babasını kaybetme korkusunu yaşamıştı. “Hayatta en sevdiğim adam, babam, ellerimden kayıp gidiyordu. Hem de ona en çok muhtaçlık duyduğum vakitte. O benim en güzel arkadaşımdı ve tavsiyesine en çok gereksinimim olduğu günlerde onu sonsuza kadar kaybetmek üzereydim.”

ihanet hic bu kadar aci olmamisti aldatildigimi babam yogun bakimdayken ogrendim 5 q5taBREl

Shakira anne ve babasının sahip olduğu aşkı “Benim hiçbir vakit göremeyeceğim bir rüya” olarak nitelendirdi

Sharika, 91 yaşındaki babası William Mebarak Chadid’i “Harika bir adam ve gücüyle herkesi şaşırtan biri” olarak tanımlıyor. Ve annesiyle babasının memnun evliliğini “Benim için hiç gerçekleşemeyen bir rüya” diyerek anlatıyor. Lakin bu hayal kendisi için gerçek olmasa da Shakira anne ve babasının bu sevgi dolu bağının ileride iki oğlu için örnek teşkil etmesini umuyor.

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın