Uyarı Yapıldı: Bu 2 Altcoin Büyük Düzeltme Görebilir!

Merhabalar,

Kripto para dünyasında iki altcoin için ikazlar var. Ünlü kripto analisti Benjamin Cowen, Cardano’nun mahallî tokenı ADA’nın geleceğine ait kaygılarını lisana getiriyor. Buna nazaran fiyatındaki potansiyel düşüşe dikkat çekiyor. Bu ortada, Dogecoin’in uzun vadeli görünümü zayıf görünüyor. Ayrıyeten kilit dayanak düzeyleri test ediliyor. Artık bu gelişmelerin ayrıntılarını ve yatırımcılar için tesirlerini inceleyelim.

Altcoin Cardano (ADA) potansiyel düşüşle karşı karşıya, analist uyarıyor

Benjamin Cowen’a nazaran, ADA’nın Bitcoin karşısındaki 900 satoshilik mevcut  kuru farklı bir durum ortaya koyuyor. Dört yıl evvel görülen bir düzeye benzediği için tasaları artırıyor. Cowen, geçmiş bilgilere dayanarak önümüzdeki beş ila altı hafta içinde ADA’da değerli bir düşüş öngörüyor. Ayrıyeten yatırımcıları potansiyel bir %50 düşüş konusunda uyarıyor.

uyari yapildi bu 2 altcoin buyuk duzeltme gorebilir 0 IZjMv1lB

Altcoin ADA’nın Bitcoin karşısında öngörülen fiyat hareketini gösteren bir grafik eşliğinde yaptığı tahlil, en son 2019’da gözlemlenen fiyat düzeylerine tekrar dönüleceğini gösteriyor. Cowen’ın şüpheciliği ADA’nın dolar cinsinden kıymetine kadar uzanıyor. Başka taraftan yılın sonuna kadar evvelki düşük düzeylere geri dönme muhtemelliğine işaret ediyor.

Kilit takviye düzeyi test edilirken Dogecoin’in uzun vadeli görünümü belirsiz

Altcoin Dogecoin’in fiyatı kısa vadeli sıçramalar yaşamış durumda. Lakin uzun vadeli perspektif kayda bedel zayıflıkları ortaya koymakta. Fiyat şu anda, değerli bir düşüşün önlenmesi için tutması gereken çok değerli bir yatay dayanak düzeyinin üzerinde seyrediyor.

uyari yapildi bu 2 altcoin buyuk duzeltme gorebilir 1 2TPJKCrP

Haftalık vakit diliminde yapılan teknik tahlil, 378 gündür yerinde olan bu takviye alanının değerini vurgulamakta. Bu düzeye verilecek reaksiyon, , Dogecoin’in gelecekteki eğilimini belirlemede çok değerli bir rol oynayacak.

Altcoin Dogecoin’in fiyat hareketi için belirleyici an

Günlük vakit diliminde, Dogecoin’in görünümü son fiyat hareketleri nedeniyle daha az kararlı bir biçimde düşüş gösteriyor. Fiyat, azalan bir direnç çizgisinden çıktı ve 0,065 dolarlık yatay takviye alanını geri aldı. Bu alanın dayanak olarak onaylanması, gelecekteki eğilimin şekillenmesinde kritik ehemmiyete sahip olacak.

uyari yapildi bu 2 altcoin buyuk duzeltme gorebilir 2 7kbKF8fO

Bir sıçrama, altcoin DOGE’yi 0,08 dolarlık 0,5 Fib geri çekilme direnç düzeyine taşıyacak. Ayrıyeten uzun vadeli direnç çizgisine gerçek itebilir. Bilakis, bir kırılma 0,060 dolar yatay alandan potansiyel olarak 0,050 doları hedefleyen bir düşüşe yol açabilir. Yatırımcılar Cardano’nun ADA’sı ve Dogecoin’deki gelişmeleri yakından takip ediyorlar. Kriptokoin.com olarak baktığımızda, bu kripto paraların geleceği belirsizliğini koruyor. Cowen’ın ADA’nın potansiyel düşüşüne ait uyarısı değerli. Dogecoin için değerli dayanak testi, bu değişken piyasalarda gezinirken yatırımcıların dikkatli ve uyanık olunması gerektiğinin altını çiziyor.

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın